O projektu

O projektu

Onás
REZIDENCE STARÝ MLÝN

O projektu

Dovolte nám představit projekt apartmánového domu, nacházející se v Rokytnici nad Jizerou, v západním koutu kouzelného pohoří Krkonoš. Projekt nabízí exkluzivní apartmány, které jsou umístěny v klidné části obce obklopeny přírodou, z nichž některé mají krásný výhled na Lysou horu. Vybaveny budou v nej – vyšších možných standardech se systémem chytré do – mácnosti. Součástí bude samozřejmě recepce, která se mimo jiné postará i o zařizování úklidu apartmánů, dále společenská místnost a pro chvíle odpočinku můžete vy – užít saunu s relaxační zónou. Ke každému apartmánu taktéž náleží vlastní kóje na lyže, kola apod. Parkovací stání se nachází přímo u domu. Užijte si tak kombinaci hotelového zázemí s komfortním bydlením bez zbytečných starostí v krásném horském prostředí.

Rezidence Starý Mlýn

O Lokalitě

Rokytnice nad Jizerou je horské město v západních Krkonoších, v protáhlém údolí Huťského potoka, mezi masivy hor Stráž (782 m), Čertova hora (1 022 m), Lysá hora (1344 m) a podél levého břehu řeky Jizery. Nádherná příroda, aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které dnes obec nabízí. Zamilují si to tu jak lyžaři, tak milovníci procházek. Rokytnice a její okolí je plné turistických tras pro pěší procházky nebo cyklistiku, najdete zde taktéž malebné hospůdky, příjemné restaurace, vinárny, diskotéku či kino. Přímo do lyžařského centra zajíždí speciální SKIBUS upravený pro lyžaře, na které čeká 28 vleků a čtyřsedačková lanovka až na vrchol Lysé hory, odkud můžete dojet, dá se říci, přímo ke dveřím apartmánu. Lanová dráha Horní Domky měří 2 198 m a je druhou nejdelší v České republice. Běžkařům doporučujeme vyzkoušet běžecké trasy v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami.

Lokalita
SkiAreal
Lyžování

SkiAreal horní domky

Aparmány se nachází 4 minuty chůze od sjezdovek, od lyžařského areálu Horní Domky 1,7 km. Lyžařský areál Horní Domky se rozkládá v Horní Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v  nadmořské výšce 657 – 1 315 m n. m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a  vybaveností se může rovnat s  nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 13,5 km a místy šířky až 100 m.